User description

Obchodzi Cię tylko jedno - zjeść dobrze w jakiejś restauracji? Sprawdź naszego bloga oraz sprawdź czy restauracja nad którą się zastanawiasz jest odpowiednia dla Ciebie, Twojego żołądka i szerokości Twojego portfela!

Przez żołądek do serca to strona o tematyce kulinarnej przez dwójkę miłośników jedzenia, którzy chcą odwiedzić jak najwięcej restauracji ile tylko mogą w swoim pewnie krótkim, ale wartościowym życiu. Na naszym blogu przeczytasz autorskie recenzje na temat dań ,które zamówiliśmy w restauracjach na Śląsku, Polsce i za granicą. Najcięższym etapem jedzenia na mieście jest wybór restauracji, a zamawiając jedzenie nie warto oszczędzać w środkach. Sprawdzamy nie tylko kuchnię tradycyjną, polską - ważna dla nas jest każda bardziej czy mniej popularna restauracja, którą możesz znaleźć w Internetach. Jemy w lokalach i je recenzujemy po to, abyście nie zawiedli się zamawiając dania. Niejednokrotnie jest tak, że opinie publikowane w Internecie są fakeowe lub wykupione. Nasze teksty są w stu procentach autorskie, nie dostajemy pieniędzy za opublikowanie recenzji.

Pst… Masz swój lokal, której jeszcze nie ma na naszej stronie? Napisz do nas maila lub skontaktuj się przez formularz na stronie. Przyjedziemy do Ciebie kiedy tylko będziemy mogli!

Oprócz wpisów tego typu, piszemy też artykuły o popularnych problemach polaków surfujących w Internecie. Wśród wielu, znajdziesz tu między innymi wpisy o tematyce takiej jak jak układać sztućce po posiłku jak i nasze luźne propozycje z czym jeść lub w jaki sposób podawać popularne przekąski. Masz pomysł na artykuł, który mógłby znaleźć się na przez żołądek do serca? Skontaktuj się z nami!

Odwiedź naszego bloga gastronomicznego i przekonaj się że warto go śledzić cały czas!